VENTS Boost 150 EC

VENTS Boost 150 EC

Ümara kanali ventilaator, võimsusega kuni 700 m3/h. Mootori tüüp: EC.
Mõeldud kasutamiseks: äriruumid, töösturuumid, avalikud ruumid ja kõrge õhuniiskusega ruumid.
Õhukanali ühendus: Ø 150 mm.

Seeriad:

Toote info

VETS BOOST EC ventilaatorid on mõeldud kaubandus-ja tööstusruumide sisse- ja väljatõmbeventilatsiooniks, mis nõuavad kõrget rõhku ja võimsat õhuvoolu.
Ventilaatorid sobivad Ø 150, 200, 250, 315, 355 ja 400 mm õhukanalitega.

Disain
Korpus on valmistatud polümeerist (mudelitel 315, 355 ja 400 on korpus täiendavalt tugevdatud metallkorpusega).
Tänu koonilise kujuga polümeerist tiivikule (millel on spetsiaalselt profileeritud labad), suureneb õhuvoolu ringkiirus. Tulemuseks on suurem õhuvool ja rõhk võrreldes tavaliste telgventilaatorite omadustega.
Spetsiaalselt projekteeritud hajuti, tiivik ja õhuvoolu adapter ventilaatori väljalaskeava juures tagavad ühtlase õhuvoolu jaotuse ja võimaldavad suuremat õhuvoolu, kõrgendatud rõhku ja madala müra parimat kombinatsiooni.
Ventilaatori korpus on varustatud õhukindla klemmikarbiga vooluvõrku ühendamiseks.

Mootor
EC-mootor.
EC-mootoritega ventilaatoritel on tähelepanuväärselt väiksem energia tarbimine ja väga lihtne elektrooniline juhtimine. Kiirus on kergesti muudetav vastavalt õhuhulgale. Sama õhuhulga juures tarbivad nad oluliselt vähem energiat kui AC-mootoritega ventilaatorid.
EC-mootoritega ventilaatorid ei ole ökonoomsed vaid täiskoormusel töötades, vaid ka osalisel koormusel. Väiksem energiakasutus garanteerib väiksemad tegevuskulud.

Kiiruskontroll
Ventilaatorit juhitakse 0 – 10 V juhtimissignaaliga.
Kui kontrollsignaali väärtus muutub, muudab EC-mootor oma pöörlemiskiirust ja tagab ventilatsioonisüsteemi jaoks vajaliku õhuvoolu.
Mitut ventilaatorit saab integreerida ühte arvutiga juhitavasse juhtimissüsteemi. Spetsiaalselt väljatöötatud tarkvara tagab võrku integreeritud ventilaatorite suure täpsusega juhtimise. Arvuti ekraanil kuvatakse kõik süsteemi parameetrid ja töörežiimi saab seadistada individuaalselt võrgus igale ventilaatorile.

Paigaldamine
Ventilaatorid sobivad paigaldamiseks süsteemi mis tahes nurga all.
Ühe süsteemi sisse võib paigaldada mitu ventilaatorit: paralleelne paigaldus õhuvoolu suurendamiseks ja järjestikku paigaldus töörõhu suurendamiseks.
Ventilaatori korpus on varustatud kinnitusklambritega põrandale, seinale või lakke kinnitamiseks.
Ventilaatorite paigaldamisel saab kasutada vastava suurusega KM-Boost klambreid ​​(saadaval eraldi tellimisel, mudelitele 315, 355 ja 400).

Tehniline info

Tooteinfo (ENG)

 

Kasutusjuhend

Boost seeria EC kasutusjuhend (ENG)