VENTS Boost-I 250

VENTS Boost-I 250

Ümara kanali segavooluventilaator, võimsusega kuni 1670 m3/h.
Mõeldud kasutamiseks: äriruumid, töösturuumid, avalikud ruumid ja kõrge õhuniiskusega ruumid.
Ventilaator sobib Ø 250 mm õhukanaliga.

Seeriad:

Sulle võib meeldida ka…

Toote info

VENTS Boost-I ventilaatorid on ümbritsetud spetsiaalse heliisolatsiooniga korpusega, mis tagab ventilaatori vaikse töö koos kõrgete aerodünaamiliste omadustega.
Ventilaatorid Vents Boost on oma suure jõudluse tõttu optimaalne lahendus kasutamiseks erinevate suure õhuvooluhulgaga sissepuhke- ja väljatõmbeventilatsioonides.
Parim lahendus erinevate kõrgete müranõuetega äri- ja tööstuspindade, st raamatukogude, konverentsisaalide, haridusasutuste, lasteaedade jne ruumide ventilatsiooniks.

Disain
Korpus on valmistatud tsingitud terasest. Heli- ja soojusisolatsiooni tagab 30 mm akustiline materjal.
Tänu täiustatud segatüüpi tiivikule, mis on aksiaal- ja tsentrifugaaltiiviku hübriid, on Boost-I-l madal energiatarve ja kõrge jõudlusega müratase.
Spetsiaalselt disainitud difuusor, tiivik ja õhuvoolu alaldi ventilaatori väljalaskeava juures tagavad õhuvoolu sujuva jaotuse ning võimaldavad parima kombinatsiooni suurest õhuvoolust, kõrgendatud rõhust ja madalast müratasemest.
Ventilaatori korpus on varustatud õhukindla klemmikarbiga vooluvõrku ühendamiseks.

Mootor
VENTS Boost-I ventilaatorid on varustatud ühefaasiliste, suure kasuteguriga kolmekäiguliste madala energiatarbega asünkroonmootoritega.
Mootor on varustatud termolülititega ülekuumenemise kaitseks.
Kuullaagrid tagavad pika tööea (umbes 40 000 tundi pidevat tööd).
Mootori sissepääsukaitseklass on IPX4.

Kiiruskontroll
Kolmekäigulist mootorit saab juhtida sisseehitatud lüliti (valik V) või välise lüliti P3-5.0 saadaval eraldi tellimisel).

Paigaldamine
Ventilaatori korpusel on kinnitusklambrid mugavaks lakke paigaldamiseks. Ventilaatorid sobivad paigaldamiseks süsteemi mis tahes nurga all. Ventilaatori paigaldamise ajal tagage piisav juurdepääs hooldusele.
Elektriühendus ja paigaldus tuleb teostada vastavalt kasutusjuhendile ja klemmikarbile kantud elektriühenduste skeemile.
Ühe süsteemi sisse võib paigaldada mitu ventilaatorit: paralleelne paigaldus õhuvoolu suurendamiseks ja järjestikku paigaldus töörõhu suurendamiseks.

Tehniline info

Tooteinfo (ENG)

 

Kasutusjuhend

Kasutusjuhend (ENG)