VENTS KSB EC seeria

VENTS KSB EC seeria

Soojus- ja heliisolatsiooniga korpuses tsentrifugaalventilaator, vooluhulgaga kuni 1310 m³/h. EC mootor.
KSB ventilaatorite disain võimaldab neid kasutada äri-, kontori- ja muude avalike või tööstusruumide sisse- ja väljatõmbeventilatsioonisüsteemides, kus on kõrged nõuded müratasemele ja piiratud paigaldusala. Paigaldus ruumides on ette nähtud ripplae kohal.
Sobib ühendamiseks Ø 100 kuni 315 mm ümarate kanalitega.

Seeriad:

Toote info

Disain
Ventilaatori korpus on valmistatud tsingitud terasplekist ning varustatud soojus- ja heliisolatsioonimaterjaliga. Ümmargused ühendustorud on varustatud kummitihenditega.

Mootor
Seade on varustatud suure efektiivsusega välise rootoriga EC-mootoritega ja tagurpidi kumerate labadega tsentrifugaaltiivikuga. Need mootorid on praegu kõige uuendusikumad lahendused energiasäästu valdkonnas. EC-mootorite kasutamine võimaldab vähendada elektritarbimist ligikaudu 35% võrra, tagades samal ajal suure võimsuse ja madala mürataseme. EC-mootorid on suure jõudlusega ja täielikult reguleeritava kiirusvahemikuga. Kõrge kasutegur (kuni 90%) on EC-mootorite kindel eelis. Mootorid on varustatud rull-laagritega, mis tagavad pikema tööaja (40000 tundi).

Juhtimine
Ventilaatoreid juhitakse 0-10 V välise juhtimissignaali abil, samas kui jõudluse reguleerimine põhineb temperatuuri, suitsu ja muude andurite tagasisidel ning muude oluliste parameetrite seadistustel. Juhtimissignaali muutudes muudab EC-ventilaator vastavalt kiirust, et pakkuda täpselt ventilatsioonisüsteemile vajalikku õhukogust. Maksimaalne ventilaatori kiirus ei sõltu elektrivõrgu sagedusest, võimaldades ühilduvust nii 50 Hz kui ka 60 Hz võrkudega. Ventilaatoreid saab hõlpsasti ühendada üheks arvutiga juhitavaks võrguks. Spetsiaalne tarkvara võimaldab täpselt kontrollida võrguüksuste tööparameetreid.

Paigaldamine
Ventilaatorid on ette nähtud paigaldamiseks ümaratesse õhukanalitesse. Need paigaldatakse õhukanalite vahele. Paindlikke ühenduste kasutamine eeldab ventilaatori kinnitamist ehituskonstruktsioonile tugede, kinnituste või kinnituskronsteinide abil. Ventilaatori saab paigaldada mis tahes asendisse õhuvoolu suuna suhtes, mis on näidatud ventilaatori korpusel oleva osutiga. Ventilaatorile tuleb tagada juurdepääs hoolduseks. Elektriline ühendamine ja paigaldamine peab toimuma vastavalt kasutusjuhendile ja klemmikarbile kantud elektriühenduste skeemile.

Tehniline info

Tooteinfo (ENG)

 

Tootlikuse diagramm

Vaata siit (ENG)