VENTS KSF 160 K2 EC

VENTS KSF 160 K2 EC

Soojus- ja heliisolatsiooniga korpuses tsentrifugaalventilaator.
Vooluhulk kuni 779 m3/h.

Seeriad:

Toote info

Ventilaator on disainitud äri-, kontori- ja muude avalike või tööstusruumide sisse- ja väljatõmbeventilatsioonisüsteemidele, mille müratasemele esitatavad nõuded on kõrged ja mille paigaldusruum on piiratud. Paigaldus ruumides on võimalik piiratud ruumiga ripplae kohale. Sobib ühendamiseks Ø 100 kuni 250 mm ümarate kanalitega.

Ventilaatori korpus on valmistatud tsinkalumiiniumkattega terasplekist. Paigaldamise ja kasutamise lihtsustamiseks on ventilaatori kate kinnitatud spetsiaalse kinnitusega. Korpus on soojus- ja heliisoleeritud 50 mm paksuse mittesüttiva mineraalvillakihiga. Parema mürasummutuse tagamiseks on isolatsiooni sisepind valmistatud perforeeritud metallplaadist. Ümmargused ühendusotsikud on kummitihendiga.

Mootor
Tõhus elektrooniliselt kommuteeritud (EC) alalisvoolumootor, millel on väline rootor ja ettepoole kaarduvate labadega tsentrifugaal tiivikud. EC-mootor ei sisalda hõõrduvaid ja kuluvaid osi, nagu kommutaator ja harjad. Need komponendid asendatakse hooldusvaba elektroonilise juhtplaadiga. EC-mootorid on suure jõudlusega ja täielikult reguleeritava kiirusvahemikuga. Elektrooniliselt kommuteeritud mootoril on kõrge kasutegur kuni 90%.

Juhtimine
Juhitakse 0-10 V välise juhtimissignaali abil (jõudluse reguleerimine toimub sõltuvalt temperatuurist, rõhust, suitsutasemest jne). Ventilaatoril on madal energiatarbimine igal kiirusel. Maksimaalne ventilaatori kiirus ei sõltu elektrivõrgu sagedusest, võimaldades ühilduvust nii 50 Hz kui ka 60 Hz võrkudega. Ventilaatorid saab ühendada tsentraliseeritud arvuti ventilatsiooni juhtimissüsteemidega.

Paigaldamine
Ventilaatorid on ette nähtud paigaldamiseks ümaratesse õhukanalitesse. Need paigaldatakse õhukanalite vahele. Paindlikke ühenduste kasutamine eeldab ventilaatori kinnitamist ehituskonstruktsioonile tugede, kinnituste või kinnituskronsteinide abil. Ventilaatori saab paigaldada mis tahes asendisse õhuvoolu suuna suhtes, mis on näidatud ventilaatori korpusel oleva osutiga. Ventilaatorile tuleb tagada juurdepääs hoolduseks.

Tehniline info

Tooteinfo (ENG)

 

Tootlikuse diagramm

Vaata siit (ENG)