Kohanda nõusoleku eelistusi

Kasutame küpsiseid, et aidata teil tõhusalt navigeerida ja teostada teatud funktsioone. Üksikasjalikku teavet kõigi küpsiste kohta leiate allpool iga nõusolekukategooria alt.

Küpsised, mis on kategoriseeritud kui 'Vajalikud', salvestatakse teie brauserisse, kuna need on hädavajalikud saidi põhifunktsioonide lubamiseks.... 

Alati Aktiivne

Vajalikud küpsised on vajalikud selleks, et võimaldada saidi põhifunktsioone, nagu turvaline sisselogimine või teie nõusolekueelistuste kohandamine. Need küpsised ei salvesta isikut tuvastavat teavet.

Ühtegi küpsist pole kuvada

Funktsionaalsed küpsised aitavad teostada teatud funktsioone, nagu veebisaidi sisu jagamine sotsiaalmeedia platvormidel, tagasiside kogumine ja muud kolmandate osapoolte funktsioonid

Ühtegi küpsist pole kuvada

Analüütilisi küpsiseid kasutatakse selleks, et mõista, kuidas külastajad veebisaidiga suhtlevad. Need küpsised aitavad pakkuda teavet selliste mõõdikute kohta nagu külastajate arv, põrkemäär, liikluse allikas jne.

Ühtegi küpsist pole kuvada

Jõudlusküpsiseid kasutatakse veebisaidi peamiste jõudlusnäitajate mõistmiseks ja analüüsimiseks, mis aitab pakkuda külastajatele paremat kasutajakogemust

Ühtegi küpsist pole kuvada

Alati Aktiivne

Advertisement cookies are used to provide visitors with customized advertisements based on the pages you visited previously and to analyze the effectiveness of the ad campaigns.

Ühtegi küpsist pole kuvada

VENTS NK 600×300

VENTS NK 600×300

 

Kanali elektriline küttekalorifeer

VENTS NK 600×300-9,0-3 -võimsus  – 9,0 kW
VENTS NK 600×300-12,0-3 -võimsus  – 12,0 kW
VENTS NK 600×300-15,0-3 -võimsus  – 15,0 kW
VENTS NK 600×300-18,0-3 -võimsus  – 15,0 kW
VENTS NK 600×300-21,0-3 -võimsus  – 21,0 kW
VENTS NK 600×300-24,0-3 -võimsus  – 24,0 kW

Seeriad:

Toote info

Kanali elektriline küttekalorifeer on ette nähtud sissepuhkeõhu soojendamiseks kandilise kanaliga ventilatsioonisüsteemis. Kasutatakse erinevate ruumide kütte-, ventilatsiooni- ja jahutusseadmete süsteemides.

Disain
Korpus ja klemmikarp on valmistatud tsingitud terasplaadist ja küttekehad roostevabast terasest.
Mudelitel suurusega 400×200 kuni 600×350 on elektrikütteelemendid soojusvahetuspinna suurendamiseks täiendavalt ribidega varustatud.
NK kalorifeerid on varustatud kahe ülekuumenemiskaitse termostaadiga
* automaatse taaskäivitusega kaitse +50 °С töötemperatuuril. Pärast jahutust sulgeb termostaat automaatselt kalorifeeri juhtimisahela.
* erakorraline kaitse käsitsi taaskäivitamisega (töötemperatuur +90 °С). Reageerimise korral on kalorifeeri toide lubatud ainult pärast erakorralist käsitsi taaskäivitamist.
* termostaadi kontaktid asuvad välise ühenduse jaoks mõeldud klemmikarbis.
Igal standardmõõdul on mitu elektrilise võimsuse valikut. Suurema võimsuse saab saavutada, kui paigaldada kalorifeerid järjestikku. Üle 27 kW küttevõimsusega küttekalorifeerides on torukujulised kütteelemendid grupeeritud 9 kW kaupa. Iga rühm koosneb kolmest Δ ühendatud torukujulisest elemendist.

Paigaldamine
Kalorifeeri disain tagab selle paigaldamise äärikühenduste abil. Õhuvoolu suund peab vastama filtril oleva tähisega. Kalorifeeri võib paigaldada mis tahes asendisse, välja arvatud nii, et elektriline juhtplokk on allpool, et vältida vedeliku sissepääsu ja juhtmete lühise tekkimise ohtu.
Paigaldamine peab toimuma nii, et õhk jaotuks ühtlaselt kogu lõigu ulatuses.
Õhufilter paigaldatakse kalorifeeri sissepuhkeava juurde, et kaitsta küttekehasid reostuse eest.
Soovitame hoida kalorifeeri ja teiste süsteemielementide vahel sellist vahemaad, mis ei ole väiksem kui kalorifeeri diagonaal, st vahemaa ühest nurgast teise selle õhukanali osas.
Kalorifeer on kavandatud minimaalsele õhuvoolu kiirusele 1,5 m/s ja töötemperatuurile 40 °С. Kiiruse reguleerimise korral tagage minimaalne õhuvool läbi kalorifeeri.
Kui ventilaator ei tööta, tuleb kalorifeeri toide välja lülitada.
Õige ja ohutu kalorifeeri töö tagamiseks võib ta rakendada automaatikasüsteemi, et tagada kompleksne juhtimine ja kaitse:
* kütteelementide võimsuse ja õhu kütte temperatuuri automaatne reguleerimine;
* filtri seisundi kontrollimine diferentsiaalrõhuanduri abi
* toiteallika väljalülitamine sissepuhkeventilaatori väljalülitamise või õhuvoolu kiiruse vähenemise korral, samuti sisseehitatud ülekuumenemistermostaatide töötamise korral;
* ventilatsioonisüsteemi väljalülitamine koos elektriliste kütteelementide läbipuhumisega.