VENTS TT PRO seeria

VENTS TT PRO seeria

Heli- ja soojusisolatsiooniga ventilaatorid, võimusesega kuni 2050 m3/h.
Ventilaatorid on varustatud aksiaal- ja tsentrifugaalventilaatorite laia võimekuse ja suure jõudlusega ning on spetsiaalselt mõeldud ruumide sisse- ja väljatõmbeventilatsiooniks, mis nõuavad kõrget rõhku, võimsat õhuvoolu ja madalat mürataset.
Ventilaatorid sobivad Ø 100 kuni 315 mm õhukanalitega.
Parim lahendus vannitubade ja köökide ning muude niiskete ruumide, samuti korterite, suvilate, kaupluste, kohvikute jne. ventilatsiooniks.

Seeriad:

Toote info

Disain
Korpus on valmistatud kvaliteetsest vastupidavast plastikust.
Kõik mudelid võivad olla varustatud reguleeritava taimeriga, mille väljalülitamise viivitus on reguleeritav vahemikus 2 kuni 30 minutit.


Eemaldatav tiivik ja mootoriplokk koos ühenduskarbiga kinnitatakse spetsiaalsete klambrite abil kesta külge. See muudab ventilaatori hoolduse kiireks ja lihtsaks. Ventilaatori hooldus ei nõua täielikku demonteerimist, lihtsalt tõmmake keskplokk korpusest välja ja tehke vajalikud hooldustööd.

* VENTS TT PRO ventilaatori korpus on valmistatud raskesti süttivast polüpropüleenist.
* Sissepuhketoru on varustatud kollektoriga, mis võimaldab õhu sujuvat sissepuhet ventilaatorisse.
* Poolkera kujuga tiivik ja spetsiaalselt profileeritud labad suurendavad õhuvoolu ringlemise kiirust ning tagavad kõrgema rõhu ja võimsuse võrreldes tavaliste aksiaalventilaatoritega.
* Difuusor, spetsiaalselt disainitud tiivik ja ventilaatori korpuse väljatõmbe juures olevad suunavad tiivikud jaotavad õhuvoolu nii, et saavutatakse parim kombinatsioon suure jõudluse, kõrgendatud rõhu ja madala mürataseme vahel.

Mootor
VENTS TT PRO seeria mudelid on varustatud madala energiavajadusega 1-faasiliste 2-kiiruseliste mootoritega.
Mootor on varustatud ülekuumenemiskaitsega.
Kuullaagrid pikendavad mootori kasutusiga kuni 40 000 tundi pideva töötamise korral.
Kaitseklass IP X4.

Juhtimine
2-kiirusega mootoreid juhitakse sisseehitatud lülitiga (V lisavarustus) või mitme kiirusega ventilaatorite puhul välise lülitiga (saadaval eraldi tellimisel).
Pöörlemiskiiruse sujuvaks reguleerimiseks kasutatakse integreeritud kiiruskontrollerit (valik P), välist TRIAC- või autotrafo kiiruskontrollerit (saadaval eraldi tellimisel).

Paigaldamine
Ventilaatorid sobivad paigaldamiseks süsteemi mis tahes nurga all ja mis tahes punktis.
Ühe süsteemi sisse võib paigaldada mitu ventilaatorit:
* paralleelne paigaldus õhuvoolu suurendamiseks
* järjestikku paigaldus töörõhu suurendamiseks
Ventilaatori korpus on varustatud kinnitusplaadiga ventilaatori seinale kinnitamiseks.
Paigalduskarbi võib paigaldada mis tahes asendisse, et hõlbustada paigaldamist ja kaabeldust.

VENTILAATOR KOOS TEMPERATUURIANDURI JA KIIRUSEREGULAATORI ELEKTROONILISE MOODULIGA
(U LISAVARUSTUS)
Ideaalne lahendus kõrgete nõudmistega ruumide ventilatsiooniks püsiva temperatuuri saavutamiseks, nt kasvuhooned. Temperatuurianduri ja kiiruse regulaatori elektroonilise mooduliga ventilaatorit kasutatakse automaatseks kiiruse reguleerimiseks (õhuvõimsuse reguleerimine) sõltuvalt õhutemperatuurist õhukanalis või ruumis.

Võimalikud on kaks modifikatsiooni:
* õhukanali sisse integreeritud temperatuuriandur (U/U1 lisavarustus)
* väline temperatuuriandur, mis on kinnitatud 4 m pikkuse toitekaabli külge (Un/U1n lisavarustus)

Esipaneeli elektrooniline moodul sisaldab:
* kiiruse reguleerimise nupp tiiviku kiiruse seadmiseks
* termostaadi juhtnupp temperatuuri seadepunkti seadmiseks
* termostaadi LED-tuli

VENTILAATORI TÖÖLOOGIKA KOOS TEMPERATUURIANDURI JA KIIRUSE REGULAATORI ELEKTROONILISE MOODULIGA
Seadistage termostaadi juhtnupu abil soovitud õhutemperatuur (termostaadi seadepunkt). Seadistage soovitud minimaalne tiiviku kiirus (õhuvool) kiiruse reguleerimise nupu abil. Mootor lülitub maksimaalsele kiirusele (maksimaalne õhuvool), kui temperatuur saavutab ja ületab seatud temperatuuri seadepunkti. Mootor lülitub eelseadistatud kiirusele, kui temperatuur langeb alla seadistatud temperatuuripunkti.
Selleks, et vältida mootori sagedast ümberlülitamist, nt kui temperatuur sissepuhkeõhukanalis on võrdne piirväärtusega, aktiveeritakse ümberlülitamise viivitusaeg.

Erinevate juhtude jaoks on kaks viivitus võimalust:
* Temperatuurianduril põhinev viivitus (lisavarustus U): mootor lülitub kõrgemale kiirusele, kui õhutemperatuur ületab 2 °C üle seatud termostaadi seadepunkti. Kui õhutemperatuur langeb alla termostaadi seadepunkti, lülitub mootor eelseadistatud madalamale kiirusele. Seda skeemi kasutatakse õhutemperatuuri hoidmiseks 2 °C piires. Sellisel juhul on ventilaatori lülitid harvad.
* Taimeripõhine viivitus (lisavarustus U1): kui õhutemperatuur ületab seatud termostaadi seadepunkti, lülitub mootor kõrgemale kiirusele ja taimer aktiveerub 5 minutiks. Kui õhutemperatuur langeb alla termostaadi seadepunkti, lülitub mootor tagasi madalamale kiirusele ja alles pärast taimeri tagasiarvestust. Seda skeemi kasutatakse õhutemperatuuri täpseks reguleerimiseks. Võrreldes temperatuurianduril põhineva viivitusega muudab ventilaator oma kiirust sagedamini, kuid minimaalne taimeri intervall on 5 minutit.

Paigaldamise näited

Tehniline info

Tooteinfo (ENG)