VENTS iFan Wi-Fi seeria

VENTS iFan Wi-Fi seeria

Madala müratasemega ja energiasäästlik Wi-Fi mooduliga väljatõmbeventilaator, vooluhulk kuni 133 m³/ h.
Sobib paigaldamiseks Ø100 või Ø125 mm õhukanalitega.
Esipaneeli 3D-disain ja vahetatavate dekoratiivpaneelide rikkalik värvipalett.

Seeriad:

Toote info

Uuenduslik stiilse disainiga väljatõmbeventilaator, mis tagab uue mugavustaseme duširuumides, vannitubades, köökides ja teistes eluruumides. Intellektuaalsed integreeritud juhtfunktsioonid võimaldavad reguleerida isiklikke seadeid kõige tasakaalustatuma mikrokliima saavutamiseks.
Spetsiaalselt disainitud mootor ja aerodünaamiliselt optimeeritud tiiviku kuju tagavad ülivaikse töö ainult 17 dBA juures, mis on kombineeritud suure õhutootlikkusega.
Mootori ja tiiviku plokki on lihtne eemaldada ilma spetsiaalsete tööriistadeta, mis tagab lihtsa hoolduse. Ventilaatoril on ülimalt õhuke korpus, mille paksus on ainult 29 mm ilma otsikuta. Ventilaator on varustatud integreeritud sisse/välja lülitiga, mis võimaldab kiiresti vooluvõrgust lahti ühendada.

Mootor
Usaldusväärne kuullaagritega mootor minimaalse energiavajadusega kuni 6 W.
Laagrid on hooldusvabad ja on täidetud määrdega kogu mootori tööaja tarbeks.
Ventilaatori toiteallikaks on integreeritud impulssvooluallikas, mille toitepiirkond on lai: 100-240 V ja 50-60 Hz.
Ventilaator sobib kasutamiseks erinevates riikides ja töötab stabiilselt erinevates elektrivõrkudes.
Mootor on spetsiaalsetel vibratsioonivastastel amortisaatoritel vibratsiooni summutavaks ja vaikseks tööks.
Mootor on varustatud ülekuumenemiskaitsega.

Modifikatsioonid
* Intellektuaalse niiskuse reguleerimise ja automaatse soojusjaotusega mudel.


* Intellektuaalse niiskusjuhtimise, automaatse soojusjaotuse ja täiendava liikumisanduri juhtimisega mudel.

Töörežiim
iFan Wi-Fi ventilaatori töörežiimi saab valida Androidi või iOSi rakenduse abil.
24 tunni režiim / Non-stop ventilatsioon
* Vaikne – pidev madala kiirusega töörežiim. Kui õhuniiskus muutub, lülitub ventilaator kõrgemale kiirusele (MAX-režiim). Ventilaator lülitub vaiksesse režiimi pärast liikumisanduri või välise lüliti signaali saamist.
* Ära häiri – funktsioon on saadaval ainult siis, kui 24-tunnine režiim on aktiveeritud. See funktsioon võimaldab seadistada ajaintervalli nii, et ventilaator ei reageeri anduritele või lüliti aktiveerimisele ja töötab minimaalsel kiirusel (vaikselt).
TIMER / sisse- ja väljalülitamise viivitusaeg
* Sisselülitamise viivitusaeg võimaldab viivitada kõrgemale kiirusele lülitumist 2 või 5 min pärast anduri aktiveerimist.
* Väljalülitamise viivitusaeg on mõeldud ventilaatori töö pikendamiseks 5, 15, 30 või 60 min, mis on tingitud anduri või MAX-režiimi aktiveerumisest.
 Automaatne intervallventilatsioon
Automaatne intervallventilatsioon (funktsioon on saadaval ainult siis, kui 24-tunnine režiim on deaktiveeritud). See režiim võimaldab ventileerida ruumi iga 12 tunni järel 30 min seadistatud kiirusega.
Vaikne režiim
Ventilaator töötab vaiksel kiirusel. Kiirust saab reguleerida vahemikus 30 % kuni 100 % ventilaatori maksimaalsest võimsusest.
MAX (Boost-režiim)
Ventilaator töötab maksimaalsel kiirusel. Kiirust saab reguleerida vahemikus 30 % kuni 100 % ventilaatori maksimaalsest võimsusest.
Niiskusandur / niiskuse reguleerimine
Ventilaatoril on integreeritud intelligentne niiskusandur, millel on järgmised töörežiimid:
* Manuaalne režiim võimaldab määrata niiskuse piirmäära vahemikus 40 % kuni 80 %. Kui see piirmäär ületatakse, lülitub ventilaator sisse või lülitub kõrgemale kiirusele.
* Automaatne režiim – intelligentne niiskuse reguleerimine. See režiim näeb ette niiskuse piirmäära muutmise ja ventilaatori kiiruse valimise automaatses režiimis. Ventilaator valib iseseisvalt optimaalse õhuniiskuse piirmäära ruumi jaoks, kuhu ta on paigaldatud. Ventilaatori tööalgoritm valitakse siseruumide niiskustaseme statistiliste andmete analüüsi põhjal.
* Automaatne režiim, mis põhineb temperatuurianduril. Kui õhutemperatuur ületab seadepunkti, lülitub ventilaator maksimaalsele kiirusele ja naaseb eelmisele režiimile alles siis, kui sisetemperatuur langeb 4 °C võrra alla seadepunkti.
Liikumisandur (iFan Move Wi-Fi mudelile)
Kui liikumisandur aktiveerub, lülitub sisse sisselülitamise viivitusaeg. Seejärel lülitub ventilaator vaiksele kiirusele. Kui liikumist ei tuvastata, siis pärast väljalülitamise viivitusaja möödumist lülitub ventilaator ooterežiimile.

Esipaneeli värvid

Tehniline info

Tooteinfo (ENG)

 

Tootlikuse diagramm

Vaata siit (ENG)