VENTS Quiet Extra 150

VENTS Quiet Extra 150

Vooluhulk – 370 m³/ h.

Seeriad:

Toote info

Innovatiivne stiilse disainiga väljatõmbeventilaator uue mugavustaseme saavutamiseks duširuumides, vannitubades, köökides ja teistes eluruumides. Maksimaalne õhuvoolulk koos madala müratasemega tagab ideaalse mikrokliima.
Korpus ja tiivik on valmistatud kvaliteetsest ja vastupidavast UV-kindlast plastikust.  Kompaktne disain võimaldab paigaldada seinale ja lakke.
Ventilaator on varustatud spetsiaalselt disainitud tagasivooluklapiga, et vältida tagasivoolu ja soojuskadusid ventilaatori ooterežiimi ajal. Kõrge kaitsevõime tõttu on ventilaator ideaalseks lahenduseks vannitoa ventileerimiseks. Elektroonilised komponendid on kaitstud tihedate katetega. Mudelid VENTS 150 Quiet ja VENTS 150 Quiet Extra on täiendavalt varustatud spetsiaalse vibratsiooni summutava tihendiga.

Mootor
Madal energiavajadus alates 7,5 W tänu uuele suure tõhususega mootorile.
Hooldusvabad laagrid sisaldavad piisavalt määret 40 000 tunniks ilma seiskumata tööks.
Mootor on spetsiaalsetel vibratsioonivastastel amortisaatoritel vibratsiooni summutavaks ja vaikseks tööks.
Mootor on varustatud ülekuumenemiskaitsega.
VENTS 150 Quiet Extra on varustatud 2-kiiruselise suure võimsusega mootoriga.

Töörežiim
VENTS 150 Quiet Extra töörežiimide valimiseks modifikatsioonidega T, TH, VT, VTH, TP seatakse DIP-lüliti vajalikku asendisse.

Režiim 1 (1-kiiruse režiim)
Ventilaator on vaikimisi välja lülitatud. Ventilaator hakkab tööle 1. kiirusel, kui lüliti on suletud või kui üks anduritest on aktiveeritud.
Režiim 2 (1-kiiruse režiim)
Ventilaator on vaikimisi välja lülitatud. Ventilaator hakkab tööle 2. kiirusel, kui lüliti on suletud või kui andurid on aktiveeritud.
Režiim 3 (2-kiiruse režiim)
Ventilaator töötab vaikimisi 1. kiirusel. Ventilaator lülitub 2. kiirusele, kui lüliti on suletud või kui andurid on aktiveeritud.
Režiim 4 (2-kiiruse režiim)
Ventilaator on vaikimisi välja lülitatud. Kui lüliti on suletud, hakkab ventilaator töötama 1. kiirusel ja lülitub 2. kiirusele, kui niiskusandur on aktiveeritud.
Režiim 5 (2- kiiruse režiim)
Ventilaator on vaikimisi välja lülitatud. Ventilaator hakkab tööle 1. kiirusel, kui lüliti on suletud või kui niiskusandur on aktiveeritud. Kui 1. kiirusel töötamise ajal üks lüliti sulgub või niiskusandur aktiveerub, lülitub ventilaator 2. kiirusele.

Juhtimine
Käsitsi juhtimine:
Ventilaatorit juhitakse ruumi valguslülitiga. Lüliti ei kuulu tarnekomplekti.
Ventilaatorit juhitakse sisseehitatud nöörlülitiga V. Ei rakendata lakke paigaldamise korral.
Kiiruse reguleerimine on võimalik sujuva kiiruse regulaatori või kiiruse lüliti P2-1-300 abil (ainult mudelite VENTS 150 Quiet puhul), vt Elektrilised lisaseadmed. Sama regulaatoriga võib ühendada mitu ventilaatorit. Kiiruse regulaatoreid ei saa ühendada ventilaatorite T, TH, TP, VT, VTH mudelitega.

Automaatne juhtimine:
Elektroonilise juhtseadme BU-1-60 abil (vt elektrilised lisaseadmed). Juhtplokk ei kuulu tarnekomplekti.
Taimeri T abil (sisseehitatud taimer võimaldab ventilaatori töötamist veel 2-30 min jooksul pärast ventilaatori väljalülitamist).
Niiskusanduri ja TH taimeri abil (kui õhuniiskuse tase ruumis ületab anduri lävendi 60-90% piires, lülitub ventilaator automaatselt sisse ja töötab seni, kuni õhuniiskuse tase langeb standardtasemele, pärast seda jätkab ventilaator tööd seadistatud aja jooksul ja lülitub välja).
Liikumisanduri ja TP taimeri abil (liikumise tuvastuse korral lülitub ventilaator automaatselt sisse ja töötab määratud aja jooksul 2-30 min). Ulatuskaugus kuni 4 m, max. vaatenurk 100°.

Paigaldamine
Paigaldada saab otse ventilatsioonišahti.
Ventilatsioonišahti kaugemal paiknemise korral võib kasutada painduvaid õhukanaleid.
Väljatõmbetoru ühendatakse õhukanaliga.
Seinale kinnitamine kruvidega.
Sobib lakke paigaldamiseks.

Paigaldamise näide

Tehniline info

Quiet Extra 150 (ENG)